Nekatera poročila o dogajanju v naši stolni cerkvi
lahko preberete tudi na straneh soboške škofije:

Miklavževanje 2014

V petek zvečer, na predvečer praznika sv. Nikolaja, nas je obiskal v cerkvi Miklavž. 

Ta vikend je tudi potekala obnova župnijskega misijona, minilo je leto dni odkar se je v naši župniji odvijal sveti misijon, kjer so nas misijonarji vabili k pristnemu odnosu z Jezusom, v adventnem času smo obnovili milosti misijona. Zbrali smo se ob 18. uri pri sveti maši. Mašo je daroval pater Primož, somaševal je kaplan gospod Goran. Po maši pa smo prisluhnili igrici, ki so jo pripravili mladi naše župnije skupaj z osnovnošolci. Pri maši in med samo igro je zapel tudi otroški pevski zbor pod vodstvom s. Barbare. Po predstavi pa je v nestrpnem pričakovanju otrok prišel Miklavž. Miklavž je v svoji dobroti nagovoril otroke in nato razdelil darila. Dragi Miklavž, hvala za darila in pridi zopet drugo leto.Besedilo: Piroška Barat

 

Fotografije: Piroška Barat

Galerija: 5. december 2014 - Miklavževanje 2014

Za boljše in prijaznejše delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..

Sprejemam piškotke.

EU Cookie Directive Module Information